loading
hello dummmy text
koncpt-img

1. Vývojář pro projekt – hledáme do týmu programátora

hledám zkušeného vývojáře na externí výpomoc nebo full time.
Upřednostňujeme zkušenosti, které umíme dobře finančně ohodnotit.
CV, zkušenosti a reference zasílejte na info@promoter.cz

2. 3D animátor / grafik pro AR/VR

Hledáme šikovné 3D grafiky a animátory do našeho týmu.

Jaká je náplň práce?

  • retopologie a tvorba low-poly a mid-poly modelů pro real-time grafiku
  • tvorba UV map
  • tvorba a úprava textur
  • implementace modelů do herního engine (Unity)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • dobrou znalost 3D software (Cinema 4D nebo Blender) – modelování, UV mapping
  • schopnost komunikace a koordinace s grafiky a kolegy z týmu
  • touhu rozvíjet dovednosti v oblasti 3D grafiky
  • invenci při návrhu, samostatnost a preciznost při řešení problémů

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • alespoň SŠ vzdělání v oboru grafiky nebo designu
  • zkušenost s herními enginy –   Unity3d, Unreal Engine 5
  • základní znalost 2D grafiky
  • základní znalost 3D animace
  • Vytvářet PBR materiály (např. Substance painter)
  • Základní znalost Sculptingu
  • Zkušenosti s AR/VR

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci na IČO
  • práci v perspektivní a dynamické společnosti
  • možnost osobního růstu
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • přátelský kolektiv
  • práci v kanceláři v Praze
  • pružná pracovní doba
  • občasná možnost práce na Homeoffice

Případné zájemce prosím o zaslání portfolia a CV na e-mail info@promoter.cz