loading
hello dummmy text
koncpt-img

Obrazky.Ai – generátor obrázků umělou inteligencí

<strong><a href="https://obrazky.ai/" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Obrazky.Ai</a></strong>
<strong><a href="https://obrazky.ai/" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Generovn AI obrzk</a></strong>

AI: Jak vygenerovat obrázky a grafiku ZDARMA

Co lze generovat pomocí AI

Použití AI generátoru pro vytváření loga

5 nejlepších nástrojů pro generování obrázků umělou inteligencí

  1. Wonder – Program Wonder potěší všechny ty, které chtějí o něco více přizpůsobit výsledný obrázek svým potřebám. Jedná se o nástroj, kde lze zvolit styl, v jakém se obrázky vygenerují. Samozřejmě existuje i možnost, kdy se necháte překvapit a vše si nastaví Wonder sám.
  2. Dall-E – Asi nejznámějším nástrojem je od propuknutí AI šílenství Dall-E. Pojmenován je podle nesmrtelného Salvádora Dalího, jakož i po rozkošném robotovi od Pixaru WALL-E. Donedávna byl k dispozici pouze pro hrstku vybraných šťastlivců v beta testování, ale aktuálně už je dostupný zcela pro všechny.
  3. Dream Studio Lite – Oblíbenou webovou alternativou je také DreamStudio Lite. Je k dispozici v prohlížečích na PC i mobilních zařízeních a nevyžaduje žádné speciální kroky, jako například používání spolu s Discordem. Právě podpora chytrých telefonů je to, proč po nástroji sáhne mnoho uživatelů.
  4. Craiyon – Dall-E mini. Tak se v počátcích říkalo nástroji Craiyon, který se snažil dělat přesně to, co jeho známější protějšek. Craiyon je k dispozici zcela zdarma a nemusíte se ani nikam registrovat. Nevýhodou je, že se v programu zobrazují reklamy, které mohou některé uživatele vyrušovat.
  5. Midjourney – Druhým nejznámějším nástrojem v seznamu je bezpochyby Midjourney, který funguje na stejném principu jako Dall-E. Stačí tak zadat několik slov a program vám během pár desítek vteřin vygeneruje obrázky podle zadaných kritérií. Zajímavostí je, že funguje primárně přes aplikaci Discord, kde musíte zavítat do kanálu „newbies“.

Write a Reply or Comment